Wyjątkowo czekoladowa oferta!

kontakt@noblecoffee.pl

+48 511 722 500

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Rodzinna palarnia kawy w warszawie

O nas

Noble Coffee to nieduża rodzinna palarnia kawy, która powstała z miłości do tego wspaniałego napoju.

Kawa stała się dla nas nie tylko obowiązkowym punktem każdego dnia, ale pasją i sposobem na życie. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość produktu oraz satysfakcję naszych Klientów. Każdego traktujemy indywidualnie. Wspólnie staramy się szukać najlepszych rozwiązań doboru kawy, która sprosta wszelkim oczekiwaniom. Stale pogłębiamy naszą wiedzę! Pragniemy aby nasi Klienci dostawali to co najlepsze, by za każdym razem mogli odkrywać bogactwo przyjemności w każdej filiżance kawy.

Pani prezes

Ula

Wielbicielka kawy, żona i mama!

Uwielbiam kawę, jak wiele osób, ale postanowiłam jednak posunąć się o krok, a nawet o całe mnóstwo kroków dalej i stworzyć własną palarnię. Wszytko to, aby pić najlepszą możliwą kawę. Dzisiaj mogę powiedzieć, że się udało.

Dzięki temu, że dbamy o ziarna z najlepszych plantacji i palimy je wedle najwyższych standardów, aby nasza rodzina i klienci mogą pić niezwykłą kawę.

Lubisz kawę i chcesz pić ją w najlepszym wydaniu, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte.

Zapraszam, Ula 🙂 

Head Roaster

Marcin

Wielbiciel kawy, tatuaży, roaster, mąż i tata!

Zanim powstał pomysł własnej palarni, pojawiła się chęć picia najlepszej kawy. Trudno było taką znaleźć, a więc ziarenko do ziarenka i pojawiła się w końcu własna palarnia.

Uwielbiam kontakt z ludźmi i wierzę, że moja kawowa misja nie kończy się na przekazaniu kurierowi paczki, jest dla mnie czymś więcej.

Jesteśmy niedużą rodzinną palarnią kawy, która powstała z miłości do tego wspaniałego napoju.